STUDENTSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a

Go down

OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a Empty OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a

Komentar  Nihad Agic Thu Sep 24, 2009 9:37 am

UDRUŽENJE STUDENATA
TEHNOLOŠKOG FAKULTETA U TUZLI




OBAVJEŠTENJE

Klikom na "Prihvatam pravila foruma" obavezujete se da nećete objavljivati uvrijedljive poruke po bilo kojoj osnovi - rasnoj, nacionalnoj, vjerskoj ..... Ne dopušta se objavljivanje vulgarnih, prijetećih poruka, etiketiranje, zadiranje u privatnost i svih ostalih koje nisu u skladu sa zakonom.
Administaratori i moderatori Foruma imaju pravo i obavezu uklanjati, editirati, premještati ili zatvarati teme koje nisu u skladu sa Pravilima foruma. Također imaju pravo editirati naslove tema, te prema potrebi brisati ili editirati problematične poruke. Ukoliko i sami uočite problematičnu poruku slobodno je prijavite moderatoru.










Predsjednik USTF-a
Agić Nihad

Nihad Agic
Moderator teme
Moderator teme

Broj komentara : 2
Join date : 2009-07-07
Mjesto : Tuzla

http://http:ustf.blogger.ba/

Na vrh Go down

OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a Empty Re: OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a

Komentar  Meri Thu Sep 24, 2009 4:49 pm

A da li je zakonom dozvoljeno to što su mi prekrižili predmete koje sam položila pa sam morala slušati nove predmete...samo vi štitite profesore !!!!
Da li je uredu što ja plaćam 750KM školarinu a drugi 100KM možda je to zakonom uredu ali nije pravedno- ja nemam stolice na predavanju. Zašto sam ja studentica za vlastite potrebe, molim vas da mi to objasnite.Zašto sam ja studentica drugog reda?!
Zar vi niste tu da zaštitite studente!? Da li ste poveli računa zašto je kod nekih profesora skroz slaba prolaznost!? Primjera radi; moja prijateljica na Ekonomiji je imala probleme kao i svi studenti na Ekonomskom fakultetu dok je prof.Drpljanin predavao, prolaznost je bila nikakva, niko nije prolazio.

Kada je došao drugi profesor, prolaznost je 80%. Znači problem je u profesoru i prolaznost je lični kriterij, a ne nešto zakonom predviđeno! I sad mi recite tko će zabraniti profesoru u nakani da namjerno sve studente obara !? I onda vam krivo što studenti vrijeđaju !Pa vidite da je prolaznost skroz loša i to prevazilazi sve granice.

Ovdje kod nas, takođe imate Biohemiju, Organsku tehnologiju, Reaktore, Numeričke metode, Matematiku, Materijalne i energetske bilanse ..-na primjer da se i ovdje zamijene profesori bila bi i prolaznost veća za iste studente. I opet je isti zaključak!
Pitam vas; šta će te učiniti i da li želite nešto učiniti !
Anonymous
Meri
Gost


Na vrh Go down

OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a Empty STUDIRANJE PRIJE I SAD

Komentar  Partizan Sat Sep 26, 2009 1:34 pm

Ovi naši profesori su studirali u Titovo vrijeme . Kako vas nije stid i sramota nametati nam sve teže uslove studiranja Vi ste imali besplatno školovanje i sve vam je bilo servirano od države.Odmah po završetku studija dobili ste posao kao i svi ostali tadašnji studenti! Mi se sada školujemo po nekakvoj Bolonji. Pa dobro ako je već tako ali nije nama ovdje isto kao studentima tamo u Italiji, Španiji i drugim zemljama Evrope. Oni tamo kada završe dobiju posao, a mi, opet na ulicu. Ako ste tako pametni profesori ,pokrenite firme ,dajte izmislite nešto novo! Umjesto da pomognete vašim znanjem sadašnjim generacijama, vi nas još više ukopavate, obarate da obnavljamo, namećete nam reforme i nove predmete,kategorišete nas po klasama i redovima. Otvarate neke nedefinisane fakultete kao u Travniku da ostvarite višu zaradu. Sramota !
Anonymous
Partizan
Gost


Na vrh Go down

OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a Empty PROTEST POČINJE SUTRA

Komentar  Otpor Mon Sep 28, 2009 11:54 pm

Drage kolege i kolegice , sutra u 9h kako smo najavili počinje najveći protest do sada. Molimo vas da se svi okupite pred BKC u Tuzli. Ovaj protest biće sproveden u miru sa jasnim zahtjevima. Otpuštanje profesora koji omalovažavaju i namjerno obaraju studente na Tehnološkom fakultetu kao i drugi na Univerzitetu Ivan Petric, Midhat Suljkanovic, Jasminka Sadadinovic, Zehra Nurkanovic i dr...Zbog ovakvog tretmana sutra zahtjevamo bezuslovan prelaz u narednu godinu studija. Takođe dajemo svoj doprinos i borimo se za prava svih prosvjetnih radnika koji rade dobro i nećemo dozvoliti da im vlasti smanjuju plaće. Sutra se borimo takođe za slobodu Ilije Jurišić koji je nepravedno osuđen od strane Srbije na dugih 12 godina.

MI SMO JAKI I USPJEĆEMO !
Anonymous
Otpor
Gost


Na vrh Go down

OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a Empty Re: OBAVJEŠTENJE ZA KORISNIKE FORUMA USTF-a

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu